Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce

...istotą jawny kod

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Twoje dane - Twoja sprawa TDTS - rok szkolny 2019/20

TDTS - rok szkolny 2019/20

Email Drukuj PDF

Twoje Dane - Twoja Sprawa - X edycja programu

W roku szkolnym 2019/2020 bierzemy udział w X edycji programu "Twoje dane - Twoja sprawa". Program realizowany jest od 2009 r. pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz Ministra Edukacji Narodowej. Nasza szkoła uczestniczy w nim od 2015 r. Uważamy że odpowiednia wiedza i kształtowanie nawyków w obszarze ochrony prywatności i danych osobowych umożliwi dzieciom i młodzieży odpowiedzialne i bezpieczne funkcjonowanie we współczesnym świecie, a przede wszystkim wpłynie na budowanie właściwego wizerunku w sieci. Uczniowie naszej szkoły zgodnie z harmonogramem zadań uczestniczyli w zajęciach z wychowawcami i koordynatorem programu w cyklu lekcji na temat "Chroń swój wizerunek w sieci", podczas których mieli okazję dowiedzieć się, czym są dane osobowe oraz jakich zasad należy przestrzegać, aby je chronić. Na lekcjach plastyki pod kierunkiem Pani Marii Szeremety oraz  w  domu uczniowie przygotowali ciekawe plakaty o ochronie danych osobowych. Sposób realizacji tematu oraz strona artystyczna prac zasługują na pochwałę i uznanie. Wszyscy autorzy prac zostali nagrodzeni za pomysłowość i zaangażowanie w program Twoje Dane - Twoja Sprawa.

 

W dniu 7 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ochrony Danych Osobowych. Z tej okazji odbyła się akademia podczas której uczniowie z klasy II i III pod okiem koordynatora programu Pani Haliny Bogdan oraz wychowawczyni klasy III Pani Haliny Makarskiej zaprezentowali pełne humoru scenki, przejmujące i pouczające przedstawienie,  piosenki oraz wiersze o tematyce związanej z ochroną danych osobowych, prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie. Wykonane przez uczniów klasy VII i VIII i wyeksponowane plakaty o ochronie swoich danych i ochronie prywatności dodawały akademii nastroju powagi i zachęcały do refleksji. Obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych zakończono drużynowym interaktywnym konkursem wiedzy przygotowanym za pomocą aplikacji Bamboozle.

 

Kronika szkolna

Ubezpieczenie NNW

 Link do ubezpieczenia NNW 
dla dzieci i młodzieży
 rok szkolny 2020/21

https://w3.signal-iduna.pl/e-policy/pl/nnwmajatek/link?rauNbr=11599856/P&polNbr=381914

Sprawdź! Zakres ubezpieczenia - oferta

Nasza szkoła

d.jpg

DodoTok

Dwujęzyczność dla małych i dużych

Infolinia 800 080 222

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Uczestniczymy w XII edycji programu

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Uczestniczymy w programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Mleko i owoce w szkole

Uczestniczymy w kolejnej edycji „Programu dla szkół”. więcej


pozostało do wakacji
Dzisiaj jest
Niedziela
24 stycznia 2021
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał, Rafaela, Tymoteusz
Do końca roku zostało
342 dni

Microsoft Teams

RODO

IODO w szkole: Kamil Kędzierski

email: iod@hyzne.pl

Licznik odwiedzin

Odsłon : 205970

English Teaching

Realizujemy Projekt

ENGLISH MAKE FRIENDS

w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności

ENGLISH TEACHING

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Bezpieczna szkoła +

Sponsor

UODO DZIECIOM

Uczestniczymy w XI edycji Programu

Uniwersytet Dzieci

Czytamy dzieciom


© 2010 Szkoła Podstawowa w Dylągówce Wszelkie prawa zastzreżone