Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce

...istotą jawny kod

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Statuetki

Zdobywcy statuetek

Email Drukuj PDF

Od roku szkolnego 2006/07 zgodnie ze Statutem Szkoły Rada Pedagogiczna na zakończenie roku szkolnego przyznaje

STATUETKI

dla Najlepszego Absolwenta i Najlepszego Sportowca.

 

2006/07

Najlepszy Absolwent: Klaudia Chohura i Maria Wróbel

Najlepszy Sportowiec: Maria Wróbel kl. VI

 

2007/08

Najlepszy Absolwent: Magdalena Baran

Najlepszy Sportowiec: Agnieszka Gudyka kl. VI

 

2008/09

Najlepszy Absolwent: Aleksandra Krzysztoń

Najlepszy Sportowiec: Katarzyna Ślemp kl. IV

 

2009/10

Najlepszy Absolwent: Aleksandra Makarska

Najlepszy Sportowiec: Sabina Nowotarska kl. V

 

20010/11

Najlepszy Absolwent: Katarzyna Ślemp

Najlepszy Sportowiec: Katarzyna Ślemp kl. VI

 

2011/12

Najlepszy Absolwent: Kamil Chohura

Najlepszy Sportowiec: Sandra Kawalec kl. VI

 

2012/13

Najlepszy Absolwent: Grzegorz Stachura

Najlepszy Sportowiec: Remigiusz Rożek kl. VI

 

2013/14

Najlepszy Absolwent: Marita Dulewska

Najlepszy Sportowiec: Katarzyna Jamrozik kl. VI


2014/15

Najlepszy Absolwent: Karolina Trzyna

Najlepszy Sportowiec: Adrian Indyk kl. VI

 

2015/16

Najlepszy Absolwent: Dominika Rybka

Najlepszy Sportowiec: Michał Inglot

 

2016/17

Najlepszy Sportowiec: Anna Kłoda

 

2017/18

Statuetek nie przyznano


2018/19

Najlepszy Absolwent: Anna Kłoda



 

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Rzeszów
pozostało do końca wakacji
Dzisiaj jest
Czwartek
27 lutego 2020
Imieniny obchodzą
Aleksander, Anastazja, Auksencjusz, Gabriel, Gabriela, Honoryna, Leander, Leonard, Sierosława
Do końca roku zostało
309 dni

RODO

IOD w szkole: Łukasz Brymora

email: lukasz.brymora@o2.pl

Licznik odwiedzin

Odsłon : 148471

Bezpieczna szkoła +

Sponsor

UODO DZIECIOM

Uczestniczymy w X edycji Programu

Czytamy dzieciom


© 2010 Szkoła Podstawowa w Dylągówce Wszelkie prawa zastzreżone