Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce

...istotą jawny kod

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start English Make Friends

English Make Friends

Email Drukuj PDF

English Make Friends

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole od września 2020 r. rozpoczęliśmy realizację projektu small grants "English Make Friends" w ramach ścieżki English Teaching Activities w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING. Uczestnikami projektu są uczniowie klasy III i IV.  Projekt realizowany będzie do końca czerwca 2021 roku. Tematyka projektu i jego działania nakierowane są na promocję i rozwój języka angielskiego. Uczniowie w ramach dodatkowych zajęć, w wymiarze 1 godziny tygodniowo, bez tradycyjnych książek, zeszytów i oceniania będą w swoich działaniach dążyć do używania języka w celu zawierania nowych przyjaźni i znajomości. Projekt zakłada,  że uczestnicy - zostaną członkami English Club. W ramach systematycznych zajęć w klubie uczniowie będą najpierw wzbogacać swoje słownictwo, tworzyć prezentacje, prowadzić wirtualne tablice, wirtualne książeczki, kartki okolicznościowe, przygotowywać przedstawienia, by  w ten sposób otwierać się na komunikowanie w języku angielskim. Autorem i koordynatorem projektu jest pani Halina Bogdan.

Prezentacja zadań projektowych

 

1. Let's get to know ... kliknij prezentujemy się na Padlecie


2. LOOK - pictionary konkurs

Na rozpoczęcie projektu zorganizowany został konkurs plastyczno  - językowy dla uczestników zajęć. Polegał on na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w języku angielskim. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zachwyca kreatywnością starannością autorów. Wszystkie prace są kolorowe i zabawne. Bardzo trudno było wybrać komisji konkursowej te najładniejsze i najstaranniej wykonane. Postanowiono wszystkim uczestnikom przyznać nagrody. Dziękujemy!


 

Ubezpieczenie NNW

 Link do ubezpieczenia NNW 
dla dzieci i młodzieży
 rok szkolny 2020/21

https://w3.signal-iduna.pl/e-policy/pl/nnwmajatek/link?rauNbr=11599856/P&polNbr=381914

Sprawdź! Zakres ubezpieczenia - oferta

Nasza szkoła

p1010017.jpg

Kronika szkolna

DodoTok

Dwujęzyczność dla małych i dużych

Infolinia 800 080 222

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Uczestniczymy w XII edycji programu

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Uczestniczymy w programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Mleko i owoce w szkole

Uczestniczymy w kolejnej edycji „Programu dla szkół”. więcej


pozostało do wakacji
Dzisiaj jest
Środa
2 grudnia 2020
Imieniny obchodzą
Adria, Aurelia, Balbina, Bibianna, Paulina, Sulisław, Wiktoryn, Zbylut
Do końca roku zostało
30 dni

Microsoft Teams

RODO

IOD w szkole: Łukasz Brymora

email: lukasz.brymora@o2.pl

Licznik odwiedzin

Odsłon : 193700

English Teaching

Realizujemy Projekt

ENGLISH MAKE FRIENDS

w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności

ENGLISH TEACHING

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Bezpieczna szkoła +

Sponsor

UODO DZIECIOM

Uczestniczymy w XI edycji Programu

Uniwersytet Dzieci

Czytamy dzieciom


© 2010 Szkoła Podstawowa w Dylągówce Wszelkie prawa zastzreżone