Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce

...istotą jawny kod

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start English Make Friends

English Make Friends

Email Drukuj PDF

English Make Friends

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole od września 2020 r. rozpoczęliśmy realizację projektu small grants "English Make Friends" w ramach ścieżki English Teaching Activities w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING. Uczestnikami projektu są uczniowie klasy III i IV.  Projekt realizowany będzie do końca czerwca 2021 roku. Tematyka projektu i jego działania nakierowane są na promocję i rozwój języka angielskiego. Uczniowie w ramach dodatkowych zajęć, w wymiarze 1 godziny tygodniowo, bez tradycyjnych książek, zeszytów i oceniania będą w swoich działaniach dążyć do używania języka w celu zawierania nowych przyjaźni i znajomości. Projekt zakłada,  że uczestnicy - zostaną członkami English Club. W ramach systematycznych zajęć w klubie uczniowie będą najpierw wzbogacać swoje słownictwo, tworzyć prezentacje, prowadzić wirtualne tablice, wirtualne książeczki, kartki okolicznościowe, przygotowywać przedstawienia, by  w ten sposób otwierać się na komunikowanie w języku angielskim. Autorem i koordynatorem projektu jest pani Halina Bogdan.

Prezentacja zadań projektowych

 

1. Let's get to know ... kliknij prezentujemy się na Padlecie


2. LOOK - pictionary konkurs

Na rozpoczęcie projektu zorganizowany został konkurs plastyczno  - językowy dla uczestników zajęć. Polegał on na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w języku angielskim. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Zachwyca kreatywnością starannością autorów. Wszystkie prace są kolorowe i zabawne. Bardzo trudno było wybrać komisji konkursowej te najładniejsze i najstaranniej wykonane. Postanowiono wszystkim uczestnikom przyznać nagrody. Dziękujemy!


 

Ubezpieczenie NNW

 Link do ubezpieczenia NNW 
dla dzieci i młodzieży
 rok szkolny 2020/21

https://w3.signal-iduna.pl/e-policy/pl/nnwmajatek/link?rauNbr=11599856/P&polNbr=381914

Sprawdź! Zakres ubezpieczenia - oferta

Nasza szkoła

3ss.jpg

Kronika szkolna

DodoTok

Dwujęzyczność dla małych i dużych

Infolinia 800 080 222

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Uczestniczymy w XII edycji programu

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Uczestniczymy w programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Mleko i owoce w szkole

Uczestniczymy w kolejnej edycji „Programu dla szkół”. więcej


pozostało do wakacji
Dzisiaj jest
Czwartek
29 października 2020
Imieniny obchodzą
Euzebia, Franciszek, Longin, Longina, Lubogost, Narcyz, Teodor, Wioletta
Do końca roku zostało
64 dni

Microsoft Teams

RODO

IOD w szkole: Łukasz Brymora

email: lukasz.brymora@o2.pl

Licznik odwiedzin

Odsłon : 186516

English Teaching

Realizujemy Projekt

ENGLISH MAKE FRIENDS

w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności

ENGLISH TEACHING

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Bezpieczna szkoła +

Sponsor

UODO DZIECIOM

Uczestniczymy w XI edycji Programu

Uniwersytet Dzieci

Czytamy dzieciom


© 2010 Szkoła Podstawowa w Dylągówce Wszelkie prawa zastzreżone